29.7 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Vdes reperi Mo3, u qëllua në një autostradë në Dallas

Reperi i famshëm është qëlluar për vdekje.

Reperi Mo3 ka mbetur pa shenja jete pas një të shtëne në një shtet të Texasit, sipas një njoftimi nga Fox News.

Departamenti i Policisë në Dallas tha se Mo3 – emri i vërtetë Melvin A. Noble – u vra me armë të mërkurën pak para mesditës me kohën lokale në një automjet me të cilin po udhëtonte me I-35, afër Clarendon Drive.

Sipas tyre, raportohet se personi i armatosur doli nga një makinë e zezë dhe iu afrua automjetit të Noble, duke e shtyrë atë të dilte dhe të vraponte përgjatë autostradës.

Autoritetet thanë që Melvin u transportua në një spital të zonës ku më pas ai vdiq.I ndjeri ishte vetëm 28-vjeç.

Related posts

Policia greke arreston këngëtarin Notis Sfakianakis, i gjendet kokainë dhe armë pa leje

admin

Rovena Stefa bën një tjetër ndërhyrje estetike në fytyrë

admin

Madonna këshillon fansat se si ta kalojnë më lehtë periudhën e izolimit

admin