23.8 C
Skopje, NM
19/09/2021
DailyNews.mk
Kronika

Vdes një person në Kamenicë pasi ishte lënduar duke prerë dru

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka vdekur pasi ishte lënduar duke prerë dru në pyll.

Rasti ka ndodhur të premten në fshatin Gjyryshevc, Kamenicë rreth orës 13:50.

“Raportohet se viktima mashkull  kosovar për deri sa ishte duke prerë dru në pyll është lënduar. Viktima është dërguar në QKUK, ku më pas ka vdekur”, thuhet në raport.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin. 

Related posts

Rrahje në semafor në Shkup, i riu e sulmon me grushta, plaku ia kthen me shqelma (Video)

Admin

Vëllai zbulon mesazhin e fundit me 28-vjeçarin që vdiq pasi ra nga kati i pestë i hotelit në Tiranë

Admin

Policia godet fajdexhinjtë: Tetë të arrestuar në Pejë, Gjakovë dhe Prizren – u konfiskohen mbi 100 mijë euro dhe tri vetura (Pamje nga operacioni)

Admin

Gjithsej 173 kundërvajtje në komunikacion në Shkup

Admin

Arrestohet një person nga Shkupi për përdorim të armës

Admin

Ndalohet një person për pjesëmarrje ose organizim i grupit kriminal të organizuar, ka të bëjë me zgjedhjet parlamentare të 14 shkurtit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com