9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Vdes aktorja e njohur në moshën 65-vjeçare

Aktorja e serisë “That ’70s Show” ka ndërruar jetë.

Tanya Roberts është parë natën e Krishtlindjeve por në gjendje jo edhe të mirë.

Sipas TMZ ajo kishte dalë në shëtitje me qenin e saj dhe më pas ishte dërguar në spitalin “Cedar-Sinai” në Los Angeles, ku ka vdekur të dielën më 3 janar.

Shkaktari i vdekjes së aktores ende nuk është zbuluar, sipas mediave të huaja aktorja nuk ka qenë e infektuar me koronavirus ajo se çka dihet është se ka ndërruar jetë në moshën 65 vjeçare.

Ndryshe, aktorja e ndjerë ka një karrierë të gjatë sa i përket aktrimit shquhej për rolet në filma të tillë si: “Beastmaster”, “Sheena”, “Night’s Eyes” dhe “Almost Pregnant”.

Related posts

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

Arta Nitaj vjen me poza të reja joshëse para pasqyrës, thekson format në veshjen plot stil

Admin

“Cold Heart” e Dua Lipës dhe Elton John renditet e para në Britani të Madhe

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com