21.7 C
Skopje, NM
24/06/2021
DailyNews.mk
Moda

Vajza `IT` Qe Ne Meritojme

E premtja e kaluar shenoi nje moment te madh te perfaqesimit per njerezit e zeze, tranks dhe me aftesi te kufizuara ne mode. Modeli Aaron Philip u zbulua si nje fytyre e fushates se vjeshtes se Moschino 2020.

Fushata bardh e zi u qellua nda dyshja e fotografise Luigi dhe lango, te cilet kapen Philip si nje lloj "Marie Antoinette, seksi te hauj', sic tha ajo. Rasti shenon fushaten e sat te pare te modes per nje marke luksoze. "Une kam qene shume i tronditur per te provuar dhe thane ndonje gje te frytshme, por kjo eshte nje marreveshje e tille e madhe duke qene nje person/model fizikisht i paafte ne nje fushate si kjo.... une me te vertete jam kaq shume i lumtur dhe shpresoj qe edhe komuniteti te jete! ky eshte fillimi! hapesire me REALE per ne! " tha ajo nenje postim ne Twitter.

Aaron Philip Landed Her First Major Fashion Campaign — For Moschino -  Fashionista

Related posts

Çantat dhe çizmet më të bukura për stinën e vjeshtës

Lea Musliju

Moda e pandemisë: Ky fustan është zgjidhja e problemit për ato që e harrojnë maskën në shtëpi

Lea Musliju

Historia prapa gjerdanit të artë të Kate Middleton

Lea Musliju

Djema, këto veshje për vjeshtë duhet t’i keni me patjetër!

Lea Musliju

10 ide se si ta kombinoni xhaketën tuaj të lëkures këtë vjeshtë

Lea Musliju

Ky është fustani më i shtrenjtë që ka krijuar Drenusha Xharra!

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More