22 C
Los Angeles
November 28, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

Urimi i Behgjet Pacollit në ditëlindjen e bashkëshortes: I jam gjithmonë mirënjohës, veçanërisht në ngritjen dhe edukimin e fëmijëve tanë

Masha Pacolli, tashmë për audiencën shqiptare është bërë e njohur si bashkëshortja e kryetarit të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacollit.

Ky i fundit me rastin e ditëlindjes së gruas së tij ka bërë një postim në rrjete sociale duke ia dedikuar fjalët më të bukura.

Ai thekson se i është mirënjohës për gjithçka që ka bërë, e veçanërisht për edukimin e fëmijëve të tyre.

https://www.facebook.com/behgjeti/posts/432028481619382

Related posts

Sheila rrëfen ngjarjen e rëndë që ka përjetuar në shtëpinë e “Vëllait të Madh”

admin

Me një pozë provokuese me të pasmet në fokus, Bebe Rexha njofton për mundësinë që do t’ia ofrojë një talenti të ri në muzikë

admin

Jetoi 9 vite me Bojken Lakon, Semi zbulon gabimin që nuk do të donte ta përsëriste me kurrë

admin