22.8 C
Skopje, NM
30/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

“Urime festa e Kurban Bajramit”, Goldi uron bashkë me djalin

Sot kudo në botë myslimanët festojnë.

Është festa e Kurban Bajramit ndaj nuk munguan urimet e shumta që me mëngjes, shkruan lajmi.net.

Edhe artistët po shprehin urimet me rastin e festës në rrjetet e tyre sociale.

Si çdo festë nuk mungoi as urimi i Goldit, i cili tanimë po e uron bashkë me Guerilin.

Sot reperi solli një foto teksa mbanë djalin në krahë duke uruar festën.

“Urime festa e Kurban Bajramit”, shkroi ai.

Related posts

“Burri ka hequr dorë” nga pozat provokuese në plazh, kush ia bën Ledina Çelos këto fotografi kaq të bukura?

Admin

Lori Hoxha zbulon frikën e saj më të madhe

Admin

Enca publikon sot këngën e re “Suavele”

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy mbledhin më shumë se 7 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

Kejvina ndan imazhe me dukje elegante nga pushimet në Turqi

Admin

Rita Ora me video atraktive nga Abu Dhabi – bëhet pjesë e fushatës verore të “Vogue Arabia”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More