9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

U kritikuan për dallimin në moshë, Harry Styles dhe Olivia Wilde nuk e kanë problem të shfaqen në publik

Harry Styles dhe Olivia Wilde janë paraqitur së bashku në publik.

Harry Styles dhe Olivia Wilde janë çifti më i përfolur e momentit, për shkak të një romance që ka lindur mes tyre.

Artistët u shfaqën bashkë gjatë fundjavës që lamë pas në dasmën e një miku të tyre, çifti u fotografuan të kapur përdore dhe më pas në shtëpinë e Harry Styles.

Tashmë që lidhja e tyre është bërë publike, duke se Harry dhe Olivia nuk e kanë problem të shfaqin hapur afeksionin ndaj njëri-tjetrit në publik, së fundmi ata janë fotografuar me disa miq të tyre të ngushtë në Santa Barbara në Kaliforni.

Olivia është përballur me kritika pasi bëri publike romancën me Harry-n, por duket se kjo nuk i pnegon aspak ata të shfaqin dashurinë në publik.Olivia Wilde është nënë e dy fëmijëve, të cilët kanë ardhur në jetë nga lidhja e saj me Jason Sudeikis. Në muajin nëntor të vitit që lamë pas ajo u nda nga partneri, duke i dhënë fund fejesës shtatë-vjeçare.

Related posts

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

Arta Nitaj vjen me poza të reja joshëse para pasqyrës, thekson format në veshjen plot stil

Admin

“Cold Heart” e Dua Lipës dhe Elton John renditet e para në Britani të Madhe

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com