15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Tuchel dëgjohet duke i bërtitur Wernerit, mësohen saktësisht fjalët që i tha

Menaxheri i Chelsea, Thomas Tuchel, ka pasur një reagim të ashpër ndaj lojtarit të tij Timo Werner.

Në ndeshjen e fundit ndaj Evertonit, të cilën e fituan me rezultat 2-0, Tuchel u dëgjua duke i bërtitur Wernerit.

“Timo, sa kohë po qëndron në të majtë?Ju jeni duke luajtur në të djathtë! 15 minutat e fundit keni qenë vetëm në të majtë! A nuk e kuptoni?” – u dëgjua Tuchel duke i thënë lojtarit të tij.

Gjermani mbeti i hutuar nga vendimet e Werner duke injofruar udhëzimet e dhëna nga trajneri.

Chelsea janë në një rrugëtim shumë të mirë, duke mos pasur asnjë humbje në 11 ndeshjet e tyre të fundit.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com