39.8 C
Skopje, NM
29/07/2021
DailyNews.mk
Bota

Trump do të marrë pjesë në debatin e ardhshëm presidencial

Pavarësisht infektimit me koronavirus, presidenti i SHBA-së Donald Trump ka planifikuar të marrë pjesë në debatin e planifikuar presidencial javën e ardhshme me rivalin e tij demokrat Joe .

Drejtori i komunikimit të fushatës elektorale të Trump, Tim Murtaugh.Murtaugh tha, “Qëllimi i Presidentit është të marrë pjesë në debat”.
Raiffesien Bank brenda artikujve

Debati i dytë presidencial i zgjedhjeve do të organizohet në Miami, Florida. Në krahasim nga debati i parë, pyetjet në debatin e dytë presidencial do t’u drejtohen kandidatëve nga banorët e zonës së Miamit.

Related posts

Britania heq karantinën për të vaksinuarit nga SHBA-ja dhe BE-ja

Admin

Policia në Berlin ndalon mbajtjen e dy protestave për koronavirus

Admin

Biden mbështet synimin e bjellorusëve për demokraci pas takimit me Tsikhanouskayan

Admin

Franca do të kërkojë pasaportën shëndetësore nëpër kafiteri nga 9 gushti

Admin

Zyra e Prokurorit në Bosnje inicion rastet e para nën Ligjin për mohim të gjenocidit

Admin

Tokio regjistron rekord të rasteve me koronavirus

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More