28.8 C
Skopje, NM
16/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Trey Songz teston pozitiv me COVID-19

Trey Songz ka konfirmuar se ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Artisti amerikan Trey Songz, 35-vjeçar, të hënën ndau lajmin në rrjete sociale.

“Këtu me një mesazh shumë të rëndësishëm për t’ju bërë të ditur se testova pozitivisht për COVID-19″, ndau ai. ”

Reperi vuri në dukje se gjyshi i tij vdiq në fillim të vitit dhe ai beson se koronavirusi ishte shkaku i vdekjes.

Ai tregoi se si më pas e ka marrë pandeminë me shumë seriozitet dhe i nxiti ndjekësit e tij të flisnin nëse vinin në kontakt të mundshëm me virusin.

Related posts

Shtëpia e Bardhë e fton reperen Nicki Minaj në takim pas deklaratave skandaloze për vaksinën anti-COVID?

Admin

Dafina Zeqiri nominohet për çmimin e rëndësishëm të eksportit muzikor nga Qeveria Suedeze

Admin

Fansat e pyesin se a i mungojnë turshitë dhe ajvari i vendit të saj, Bebe Rexha thotë se kujdeset që edhe në Los Angeles t’i ketë këto produkte

Admin

Gjon Muharremaj me një tjetër sukses, impresionon publikun në “The Voice All Stars France” dhe të pesta karriget kthehen për të

Admin

Reagon kuzhinieri i Met Gala pas postimit të Keke Palmer

Admin

Dukagjin Lipa publikon fotografi nga takimi me Vjosa Osmanin në presidencë: Një vizitë e veçantë me një zonjë shumë të veçantë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com