5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Trepça 89′ dhe Besa ndahen baras

Trepça dhe Besa janë ndeshur në kuadër të xhiros së 32-të të Superligës së Kosovës.

Besa e ka humbur betejën për qëndrimin në ligë, ndërsa Trepça është duke luftuar deri në fund.

Në fakt, ishte Besa e cila shënoi e para përmes futbollistit Beseni në min 20’.

Pjesa e parë përfundoi në të mirë të Besës.

Në pjesën e dytë, Trepça kërkoi golin dhe e gjeti atë.

Muja shënoi në min 64’ për të barazuar gjithçka në këtë takim.

Trepça qëndron në pozitën e gjashtë me 36 pikë, ndërsa Besa me 12 pikë në vendin e fundit.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com