9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Travis Scott kritikohet sërish për turmën në kohë pandemie

Travis Scott e bën sërish.

Travis Scott bëri një tjetër turmë për fillimin e një prej projekteve të tij të reja, këtë herë në një stendë gazetash.

Reperi befasoi fansat të martën duke njoftuar një dyqan pop-up në WeHo për të promovuar “I-D Magazine” të tij të ri.

Siç mund të shihet, ai tërhoqi një turmë të madhe duke brohoritur për ta parë dhe mbase për të marrë një autograf.

Përfundimisht, Travis u desh të shoqërohej nga fansat e tij të ngazëllyer nga siguria në udhëtimin e tij.

Travis po promovonte një tjetër prej projekteve të tij Cactus Jack në shtator kur tërhoqi një tjetër turmë masive që gati e sulmuan para se të largohej.

Ai u gjobit me nja dyqind dollarë për atë incident, i cili nuk ishte i sigurt për COVID  dhe duket se ai ishte i gatshëm të rrezikonte të dilte më shumë telashe për të bërë atë që kishte planifikuar.

Related posts

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

Arta Nitaj vjen me poza të reja joshëse para pasqyrës, thekson format në veshjen plot stil

Admin

“Cold Heart” e Dua Lipës dhe Elton John renditet e para në Britani të Madhe

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com