9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Toni Kroos reagon pas shortit të Ligës së Kampionëve

Real Madrid do të përballet me Liverpoolin në kuadër të çerekfinales në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja e parë mes dy klubeve do të zhvillohet më 6 prill në Spanjë, ndërsa pas një jave do të shohim edhe ndeshjen e kthimit në Anfield, më 13 prill.

Për këtë short, ka reaguar edhe mesfushori i Real Madrid, Toni Kroos, me një postim në rrjetin e tij social ‘Twitter’.

Ai ka shpërndarë një foto të shortit, duke thënë: “Short i mirë”, për t’i shtuar kështu edhe më shumë ‘benzinë’ ndeshjes së zjarrtë.

Theksojmë se në këtë përballej do të shohim edhe një herë tjetër duelin mes Sergio Ramos dhe Mohamed Salah.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com