12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Theu rregullat e Covid-19, Rita Ora përjashtohet nga programi i njohur

Rita Ora është përjashtuar nga programi i njohur “The masked Dancer”

Mediat e huaja kanë raportuar se këngëtarja do të zëvendësohet nga valltarja e njohur Oti Mabuse.

Arsyeja e largimit të artistes së njohur është skandali i saj me Covid-19 në ditëlindjen e 30-të  e cila kishte organizuar një festë.

Në kohën kur Rita, organizoi festën ishte e ndaluar grumbullimi më shumë se 10 persona.

Sipas një burimi për “The sun”, ka kohë që Rita është larguar nga programi emisionet e fundit kanë qenë të regjistruara sepse ajo është larguar menjëherë pas thyerjes së rregullave për ditëlindjen e 30-të.

Oti, 30 vjeç, mund të provojë zëvendësimin perfekt të shfaqjes, për tu transmetuar në pranverë. “Me përvojën e saj të kërcimit dhe popullaritetin e saj tek audiencat, ajo do të ishte perfektë për “The Masked Dancer”. “Të gjithë shpresojnë shumë që ajo të nënshkruajë”, shtoi burimi.

Ndryshe, Rita Ora nesër do të publikoi projektin e ri në të cilin do të shfaqet me veshje kombëtare në njërën nga sekuencat e klipit.

Related posts

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Admin

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com