9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Kronika

Theren me thikë dy nxënës në Viti

Dy nxënës janë therur me thikë dje rreth orës 18:00 në Viti pas një mosmarrëveshje në mes dy grupeve të nxënësve.

Rastin e ka konfirmuar për Gazetën Express, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Viti, rr. Flaka e Janarit 03.02.2021,17:50 Me datën, kohën dhe vendin e lartëshenuar, ka ndodhur një mosmarrëveshje ne mes dy grupeve te nxenseve, ky dy nxënës M.K.SH janë goditur me mjete të forta (thika), të njëjtit janë dërguar në trajtim mjeksor në spitalin e Gjilanit. Dy persona të dyshuar M.K.SH, janë intervistuar. Me urdhër të prokurorit, rasti i referohet PTH në procedur të rregullt”, ka thënë Hashani.

Related posts

Gjendet i vdekur një emigrant në Maqedoni

Admin

Vrasje në Shkup, i biri ther nënën e tij

Admin

Falsifikuan testin e Covid-19 për të kaluar në Maqedoninë e Veriut, arrestohen dy persona

Admin

Vidhen mbi 12 mijë franga e stoli ari në Rahovec

Admin

Humb jetën në punë një mërgimtar nga Qendër Zhupë

Admin

Arrestohet një person në Manastir, policia i konfiskon drogë dhe armë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com