-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

“The Real Housewives of Miami” po rikthehet në ekran

Bëhuni gati për një dramë të ‘nxehtë’, “The Real Housewives of Miami” së shpejti do të kthehen në TV.

Një burim i thotë ET se “The Real Housewives of Miami” po kthehen dhe Bravo tashmë është duke intervistuar njerëzit potencial për të marrë pjesë, shkruan ET.

Seriali i cili ishte përsëritja e shtatë e “Real Housewives”, fillimisht u zhvillua për tre sezone nga 2011 në 2013.

Shfaqja ndoqi miqësitë e ndryshme dhe dramat personale dhe profesionale të Lea Black, Adriana de Moura, Alexia Echevarria, Marysol Patton, Larsa Pippen, Cristy Rice, Lisa Hochstein dhe Joanna Krupa, ndër të tjera.

Bravo nuk pranoi të komentonte kur u pyet për mundësinë e rikthimit të shfaqjes.

“The Real Housewives of Miami” nuk u anuluan kurrë zyrtarisht kur shfaqja përfundoi në 2013, por përkundrazi Bravo thjesht ndërpreu prodhimin në serialin në sezonin e tretë.

Në nëntor 2020, Andy Cohen pranoi se ishte i interesuar të rikthente serialin dhe zbuloi se ai ishte në bisedime me Peacock – platforma streaming e NBC – për të transmetuar një sezon të katërt potencial.

“Unë kam qenë vërtet duke u përpjekur që Peacock të marrë Miami”, tha ai gjatë një episodi të podcastit Everything Iconic. “Nuk e di nëse më lejohet ta them këtë. Nuk e di se ku jemi me atë. Më duhet të them që tifozët e Miamit janë akoma shumë të zhurmshëm, dhe kështu që unë kam qenë një avokat për Peacock duke sjellë Miami”, tha Andy.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com