21.4 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
Përzgjedhjе nga redaktori Rajoni

Thaçi: E kam dëgjuar dhe lexuar aktakuzën dhe i hedh poshtë të gjitha

Ish-komandanti Suprem i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi është paraqitur sot në seancën e parë gjyqësore në kuadër të Dhomave të Specializuara në Hagë.

Pas leximit të aktakuzës, ish-presidenti, Thaçi ka deklaruar se ka dëgjuar dhe lexuar aktakuzat dhe se i hedh poshtë të gjitha.

“I kam dëgjuar e lexuar dhe i hedh poshtë të gjitha”,tha shkurt Thaçi.

Related posts

Biden për herë të parë informohet për çështje të sigurisë kombëtare, nga janari merr detyrën si president

admin

Armata do të angazhohet në sigurimin e spitaleve

admin

Mickoski: Personalisht Borisov më ka treguar se Zaevi i ka premtuar realizimin e gjitha kërkesave bullgare

admin