23.8 C
Skopje, NM
19/09/2021
DailyNews.mk
Maqedoni

Teuta Arifi: Qendra modulare nuk ka pasur nevojë të ketë leje nga komuna

Tetovë, 10 shtator – Kryetarja e Tetovës, Teuta Arifi ka njoftuar se Komuna ka dorëzuar deri te institucionet përkatëse të gjitha dokumentacionet.

Sa i takon ndërtimit të Qendrës Kovid në Tetovë, që u djeg para disa ditësh dhe ku vdiqën 14 persona, Arifi ka deklaruar se qendrat modulare nuk kanë pasur nevojë të kenë leje nga komunat përkatëse ku janë ndërtuar, transmeton TV21.

Related posts

Zbulohen lëndë narkotike në Gostivar, arrestohen dy persona

Admin

Kaloi më shumë se gjysma e kohës, ndërsa Maqedonia e Veriut ka regjistruar më pak se një milion banorë

Admin

A po ashpërsohet fushata ende pa filluar ?

Admin

Nxënësit e Tetovës dhe Gostivarit kthehen në bankat e shkollës

Admin

Ruskovska: Së shpejti padi për Rashkovskin

Admin

Galloway: Reformat të domosdoshme, jo për BE-në, por për një jetë më të mirë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com