DailyNews.mk
VIP YJET

Tërheqëse para pasqyrës, çfarë po paralajmëron Rita Ora?

Rita Ora njihet për paraqitjet e saja interesante, me të cilat merr vëmendjen kudo që është.

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora, theksoi bukurinë e saj të veçantë me buzë ngjyrë të kuqe, ndërsa kishte grim minimal në pjesën tjetër të fytyrës.

Bukuroshja bionde dukej tërheqëse me flokët e saj kaçurrela të lëshuara, ndërsa këto imazhe i ndau me ndjekësit e saj në Instagram.

 Këngëtarja kohët e fundit ndezi thashethemet për një fejesë të mundshme me të dashurin Romain Gavras, pasi ajo u pa duke mbajtur një unazë diamanti në gishtin e martesës, por që doli të ishte vetëm bizhuteri.

Related posts

Tayna ndan videon joshëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Linda Halimi ndan sekuenca nga kënga e re “Amin”

Lea Musliju

Edona Llalloshi me interpretim mahnitës me piano të hitit “Çka ka zogu”

Lea Musliju

Justin dhe Hailey takojnë presidentin francez Emmanuel Macron

Lea Musliju

Chris Brown është nën hetim për abuzim të dhunshëm fizik

Lea Musliju

Ardian Bujupi ndan pamje nga prapaskenat e klipit muzikor

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More