33.3 C
Los Angeles
August 8, 2022
DailyNews – MK
Maqedoni TOP LAJM

Tentuan të vjedhin në market dhe u përleshën me Policinë – arrestohen dy persona

Shkup, 4 Gusht – Sot rreth orës 16:00 në dalje të Shkupit, rrugës për në Tetovë ka ndodhur një përleshje me armë mes forcave të policisë dhe disa personave të panjohur.

Burime të Alsat, bëjnë me dije se bëhet fjalë për një vjedhje të rëndë në një marketi, gjatë të cilës, në arrati e sipër, dy persona kanë hapur zjarr edhe në ajër, duke qenë se kanë dashur të frenojnë policinë.

Personat Sh.Q. dhe J.L. janë kapur nga policia pasi ata braktisën makinën dhe u arratisën drejt fshatrave.

Të dy janë vënë në pranga.

https://www.facebook.com/AlsatMTelevision/videos/429856525853401/

Related posts

Remenski: Shanset e VMRO-DPMNE-së për formim të shumicës së re janë reale

admin

Komisioni për Financa dhe Buxhet, nis shqyrtimi i amendamenteve

admin

Millanoviq: BE-ja duhet të nisë negociatat me Shkupin dhe Tiranën të cilat prej vitesh i ngacmon

admin