19.8 C
Skopje, NM
21/06/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Telashe për Miami Heat – dy lojtarë rrezikojnë të humbin ndeshjen e dytë

Pas humbjes së pësuar në ndeshjen e parë, Miami Heat kanë marrë lajme të tjera të këqija.

Skuadra e drejtuar nga Spoelstra mund t’i ketë në mungesë dy nga bartësit e lojës së tyre.

Raportime nga Shams Charania bëjnë të ditur se Bam Adebayo dhe Goran Dragic janë listuar si lojtarë në dyshim për ndeshjen e dytë.

Lakers tashmë prijnë serinë finale me rezultatin 1:0.

Me këto mungesa të mundshme, Heat rrezikojnë ta shohin veten në disavantazh 2:0.

Related posts

Chiellini konfirmon: Dola me kohë duke parandaluar lëndimin, jam mirë

Lea Musliju

Luis Enrique konfirmon: Morata do të jetë titullar ndaj Polonisë

Lea Musliju

Deschamps konfirmon: Pavard evitoi një lëndim, është i gatshëm për Hungarinë

Lea Musliju

Suedia – Sllovakia, formacionet zyrtare

Lea Musliju

UEFA mund ta ndryshojë lokacionin e gjysmëfinaleve dhe finales së “Euro 2020”

Lea Musliju

De Bruyne shpjegon festën e “heshtur” të golit ndaj Danimarkës

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More