15.8 C
Skopje, NM
13/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Të gjithë sytë nga Kylie Jenner, kaq seksi ka kohë që se kemi parë

Kylie Jenner duket tejet seksi në imazhet e fundit.

Kylie Jenner gjithmonë ka ditur se si ti befasoj fansat e saj të shumtë.

Kësaj radhe e mori gjithë vëmendjen me imazhet e reja të publikuara në Instagram.

Lajmi Net Logo

Mbaje Distancën

Të Infektuar: 17.009

Të Shëruar: 14.716

Të Vdekur: 656

Të gjithë sytë nga Kylie Jenner, kaq seksi ka kohë që se kemi parë

 23:52 | 19 Tetor 2020

Kylie Jenner duket tejet seksi në imazhet e fundit.

Kylie Jenner gjithmonë ka ditur se si ti befasoj fansat e saj të shumtë, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe e mori gjithë vëmendjen me imazhet e reja të publikuara në Instagram.

Kylie dukej tejet seksi me veshjen ‘tigër’ ndërsa njësoj dukej edhe prapavija ku i ka realizuar fotografitë.

Me këto foto Kylie paralajmëron koleksionin e saj të radhës. Ajo dukej tejet seksi dhe sigurisht se pëlqimet dhe komentet e shumta nuk kishin se si të mungonin.

Kylie Jenner ndiqet edhe nga një numër i madh i njerëzve në Instagram dhe njihet si një ndër femrat më të pasura në botë.

Në fakt numrin 1 e zuri kësaj radhe motra e saj Kim.

Related posts

“Ishte koha kur muzika ishte muzikë”, Aurela Gaçe me fjalë të mëdha për Adelina Ismailin

Lea Musliju

Roza Lati fotografon trupin nga afër teksa shfaqet me bikini neon

Lea Musliju

Elvana sjell në treg “Loti”

Lea Musliju

Kourtney Kardashian merr vëmendje me veshjen e cila i thekson tiparet trupore

Lea Musliju

“Unë thjesht dua lumturi totale”, Kim Kardashian shpjegon pse kërkoi divorc nga Kanye West në finalen e KUWTK

Lea Musliju

Tom Cruise i mbeten vetëm edhe kaq ditë për të përfunduar xhirimet e “Mission Impossible 7”

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More