23.8 C
Skopje, NM
27/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Tayna rikthehet prapë si brune

Tayna ka bërë transformimin e radhës.

Rep artistja kosovare para pak ditësh ishte kthyer në bionde duke u pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj.

Por vet ajo ka treguar se i pëlqen më shumë të duket si brune ndaj nuk qëndroi gjatë si bionde.

Së fundmi ka postuar foto në instastoryen e saj duke treguar ndryshimin që ka bërë.

Ndryshe, pas këngës “La Boca”, Tayna është në përgatitje të projektit të ri muzikor.

Related posts

“Më kanë kërcënuar”, Melinda Ademi rrëfen vështirësitë në fillimet e karrierës

Admin

Rita Ora poston foto duke qarë, tregon arsyen pse u emocionua aq shumë

Admin

“Në mënyrën time”, Oriola do t’iu lë pa gjumë me pozën që ka marrë sonte

Admin

Fifi shkëlqen me fustan të kuq, publikon tri foto unike

Admin

Rina Balaj vazhdon me imazhe atraktive në të brendshme

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë më shumë se 4 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More