5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Tayna dhe Flori arrijnë 4 milionë shikime me këngën e re

Bashkëpunimi i dyshes ka rezultuar i suksesshëm.

Tayna dhe Flori dy javë më parë publikuar projektin “Magdalena”.

Dyshja e lansuan me videoklip bashkëpunimin e tyre të parë i cili u prit shumë mirë nga fansat.

Me 17 shkurt e publikuan në platformën sociale YouTube klipin i cili vetëm për dy javë ka arritur 4 milionë shikime.

Ndryshe, ky ishte projekti i parë i lansuar nga Tayna dhe Flori, theksojmë se këngëtarja e sjelli Flori Mumajesi sërish në skenën muzikore pasi ai ka munguar gjatë vitit 2020 duke publikuar vetëm një këngë dhe atë në fund të vitit.

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com