20.3 C
Los Angeles
December 6, 2021
DailyNews – MK
Kronika

Sulmohet seksualisht një femër nga Shqipëria në Dragash

Policia ka njoftuar për një sulm seksual në fshatin Resetelicë të Dragashit.

Rasti ka ndodhur më 21 nëntor në orën 19:00.

“Viktima femër shtetase e Shqipërisë ka raportuar se ishte sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. 

Related posts

Dhunohet një vajzë e mitur në Prishtinë, i dyshuari dërgohet në mbajtje

admin

Tentim vrasje në Gjakovë, theren me thikë dy persona

admin

Arrestohet një person i dyshuar për disa vjedhje në Mitrovicë

admin