17 C
Los Angeles
October 3, 2022
DailyNews – MK
Kronika

Sulmohet fizikisht një i ri në Gostivar

Më datë 08.08.2022 në ora 11:15 në Stacionin Policor-Gostivar, personi R.D. (19) nga Gostivari ka raportuar se më 02.08.2022 rreth orës 23:00, derisa ishte në punë në një objekt hoteliere në Vrutok të Gostivarit, është sulmuar fizikisht nga Xh.N. nga i njëjti fshat. Po punohet për zbardhjen e plotë të rastit dhe do të vijojë parashtrimi përkatës.

Related posts

Një femre i grabitet çanta në Ferizaj, arrestohet një person

admin

E tmerrshme në Gostivar, një person përdhunon motrën e tij

admin

Shkup/ Policia kapë 44 vjeçarin duke kryer vjedhje të rëndë në një shtëpi

admin