1 C
Skopje, NM
26/02/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Reali publikon listën e lojtarëve ndaj Atalantas në LK, mungojnë Benzema dhe Hazard

Real Madrid ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar në ndeshjen ndaj Atalantas.

Reali do të udhëtojë në Bergamo për tu ndeshur me Atalantan në kuadër të 1/8 të finales në Ligën e Kampionëve.

Benzema, Sergio Ramos, Eden Hazard, Marcelo, Dani Carvajal, Fede Valverde, Rodrygo Goes, Alvaro Odriozola dhe Eder Militao janë mungesat e “Los Blancos”.

Risi në grumbullimin e Zidane janë lojtarët nga Real Castilla, Hugo Duro, Arribas, Blanco, Miguel dhe Chust.

Lista e plotë e lojtarëve të Realit për ndeshjen ndaj Atalantas.

Portierë: Courtois, Lunin, Altube

Mbrojtës: Varane, Nacho, Mendy, Chust, Miguel

Mesfushorë: Kroos, Modric, Casemiro, Isco, Arribas, Blanco

Sulmues: Asensio, Lucas, Vinicius, Mariano, Hugo Duro

Related posts

Rregullojnë marrëdhëniet Mourinho dhe Alli

Lea Musliju

Rregullojnë marrëdhëniet Mourinho dhe Alli

Lea Musliju

Pesë raste pozitive me COVID-19 në Inter

Lea Musliju

Një takim është planifikuar për javën e ardhshme midis udhëheqësve të Milanit dhe Calhanoglut

Lea Musliju

Conte merr lajme të mira, rikthehen dy yjet e skuadrës

Lea Musliju

Në mes të Beogradit ngritet flamuri shqiptar, Izmir Smajlaj merr medaljen e artë

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More