19 C
Skopje, NM
12/04/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Manchester United publikon listën e të ftuarve ndaj Granadas

Manchester United nesër do jetë mysafir i Granadas, sfidë e vlefshme për çerekfinalen e Ligës së Evropës.

“Djajtë e Kuq” kanë publikuar listën e të ftuarve, ku mungojnë tre yjet, Eric Bailly, Phil Jones dhe Anthony Martial.

Lista e plotë:

Portierë: David De Gea, Dean Henderson, Lee Grant, Nathan Bishop

Mbrojtës: Victor Lindelof, Harry Maguire, Luke Shaw, Alex Telles, Axel Tuanzebe, Aaron Wan-Bissaka, Brandon Williams

Mesfushorë: Amad, Bruno Fernandes, Fred, Daniel James, Juan Mata, Nemanja Matic, Scott McTominay, Paul Pogba, Donny van de Beek

Sulmues: Edinson Cavani, Anthony Elanga, Mason Greenwood, Marcus Rashford.

Related posts

Guardiola bllokoi huazimin e Foden te Parma

Lea Musliju

Tierney deri në gjashtë javë jashtë fushës, lëndon ligamentet

Lea Musliju

Atletico Madrid konfirmon lëndimin e Suarezit

Lea Musliju

Matteo Pessina pozitiv me COVID-19

Lea Musliju

Inter shpreson që Icardi të rikthehet në Seria A

Lea Musliju

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Liverpool

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More