21 C
Skopje, NM
12/05/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Kylie Jenner thekson linjat trupore me pozat atraktive para veturës luksoze

Ajo njihet për stilin e saj të veçantë të cilin e shfaq në fotografitë e shumta që publikon.

Dhe, Kylie Jenner mbrëmë ka postuar imazhe të reja teksa shihet se është bërë gati për të dal.

E veshur me një fustan të ngushtë, blogerja e njohur vuri në pah linjat e saj trupore për të cilat edhe komentohet.

Kylie Jenner, kombinoi fustanin e saj me një palë take dhe një çantë të vogël ngjyrë rozë.

Ish-partnerja e Travis Scott ka pozuar pranë makinës së saj luksoze ku disa poza i ka postuar në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Tutje, Kylie ka ndarë momente nga ndeja derisa ka xhiruar edhe reperin i cili shihet pranë saj.

Related posts

Juventus kundër Milan, ndeshja vendimtare për të ardhmen e Ronaldos dhe Donnarummas

Lea Musliju

UEFA ‘kërcënon’ klubet, dy vite mos pjesëmarrje në LK

Lea Musliju

Mbyllen pjesët e para, këto janë rezultatet në dy ndeshjet e Superligës

Lea Musliju

Vidal refuzon ofertën e gjigantit brazilian

Lea Musliju

Real Madrid humb durimin, Hazard nuk është në planet e klubit për vitin tjetër

Lea Musliju

Formacionet zyrtare: Ballkani – Arbëria

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More