1 C
Skopje, NM
26/02/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Immobile: Krenar që garoj me Ronaldon dhe Lewandowskin për këpucën e artë

Sulmuesi i Lazios, Ciro Immobile, ka folur për mediat në konferencën për shtyp para ndeshjes me Bayern Munchen.

Sulmuesi italian është njëri nga top-golashënuesit më të mirë në Evropë në vitet e fundit.

Ai para ndeshjes me Bayern Munchen që do të zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve, u shpreh i kënaqur për sfidën.

“Të garosh me Cristiano Ronaldon dhe Robert Lewandowskin për këpucën e artë ka qenë një motiv i madh për mua. Ata janë kampionë absolutë”, tha Immobile.

“Jam i koncentruar në skuadrën time, në atë që mund të bëjmë. Jam i emocionuar që do luaj kundër Bayernit”, tha italiani.

“Të gjithëve na vjen keq qe për këtë sfidë nuk do i kemi tifozët e pranishëm në stadium”, përfundoi Ciro Immobile.

Related posts

Rregullojnë marrëdhëniet Mourinho dhe Alli

Lea Musliju

Rregullojnë marrëdhëniet Mourinho dhe Alli

Lea Musliju

Pesë raste pozitive me COVID-19 në Inter

Lea Musliju

Një takim është planifikuar për javën e ardhshme midis udhëheqësve të Milanit dhe Calhanoglut

Lea Musliju

Conte merr lajme të mira, rikthehen dy yjet e skuadrës

Lea Musliju

Në mes të Beogradit ngritet flamuri shqiptar, Izmir Smajlaj merr medaljen e artë

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More