12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Maqedoni Përzgjedhjе nga redaktori

Spasovski: MPB po punon për gjetjen e të arratisurit Sasho Mijallkov

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski në konferencën e sotme për shtyp tha se ministria që ai drejton po merr të gjitha masat për siç tha ai gjetjen e të arratisurit Sasho Mijallkov.

“Gjatë mbrëmjes së djeshme janë zhvilluar biseda me 10 persona, në mesin e të cilëve pjesëtarë të familjes dhe sigurimit. Janë marrë telefona, dokumente dhe pajisje tjera. Më lejoni që të hedh poshtë kategorikisht të gjitha shpekulimet për çfardo marrëveshje. MPB ka marrë të gjitha masat në dispozicion për të siguruar të arratisurin dhe aktivisht punon në gjetjen e të arratisurit dhe dorëzimin para drejtësisë”, tha mes tjerash Spasovski

Related posts

KSHZ merr vendim: Do të vazhdohet të votohet deri në orën 19:30

Admin

Në Studeniçan do të votohet deri në orën 20:00

Admin

Gjevgjeli, Dojran dhe Vallandovë deri në orën 17:00, pjesëmarrja e votuesve tejkaloi 50 përqind

Admin

KSHZ: Deri në orën 18:30 kanë votuar 49 për qind e popullatës me të drejtë vote

Admin

Dashtevski: Nëse duhet, votimi do të vazhdojë deri në ora 22:00

Admin

MPB informon për paraqitje lidhur me procesin zgjedhor

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com