22.8 C
Skopje, NM
30/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Simon feston ditëlindjen e 61-të, shfaqet për herë të parë pasi u rrëzua nga biçikleta elektrike

Simon Cowell është shfaqur në ditëlindjen e tij të 61-të.

Së fundmi Simon Cowell u dërgua me urgjencë në spital pas një aksidenti me biçikletën e tij elektrike, shkruajnë mediat e huaja.

U tha se aj ishte duke e provuar biçikletën e tij në shtëpi në Malibu derisa u rrëzua dhe lëndoj shpinën.

Për herë të parë pas aksidentit ai u fotografua në ditëlindjen e tij të 61-të dhe duket se gjendjen e ka mjaft të mirë.

Related posts

“Burri ka hequr dorë” nga pozat provokuese në plazh, kush ia bën Ledina Çelos këto fotografi kaq të bukura?

Admin

Lori Hoxha zbulon frikën e saj më të madhe

Admin

Enca publikon sot këngën e re “Suavele”

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy mbledhin më shumë se 7 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

Kejvina ndan imazhe me dukje elegante nga pushimet në Turqi

Admin

Rita Ora me video atraktive nga Abu Dhabi – bëhet pjesë e fushatës verore të “Vogue Arabia”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More