12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Simeone jep shenja se ky mund të jetë sezoni i fundit në Atletico

Atletico Madrid pësoi një humbje të madhe në Kupën e Mbretit, duke u eliminuar nga një skuadër e Ligës së Tretë spanjolle, UD Cornell.

Me rezultat minimal 1-0, Cornell arriti që ta eliminoj liderin e La Ligas.

Diego Simeone për këtë ndeshje ka pushuar yjet e tij të skuadrës sikurse Joao Felix, Renan Lodi, Jose Gimenez, Saul Niguez, Felipe dhe Angel Correa.

Pas humbjes, Simeone në një deklaratë pas ndeshjes dha shenja se mund të largohet nga Los Colchoneros.

“Gjërat ndryshojnë në futboll gjatë gjithë kohës, duhet të jeni të hapur për gjitha mundësitë. Jam shumë i lumtur këtu por duhet të jeni të hapur në atë se çfarë klubi vendos”, tha argjentinasi, i cili ka një kontratë deri në fund të 2022.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com