5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Simeone i lumtur, Joao Felix shërohet nga COVID-19

Joao Felix së fundmi ka marrë lajmin se është testuar negativ për COVID-19 dhe do të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Chelsea.

Para dy jave, portugezi u raportua se është infektuar me virus dhe tani ka përfunduar një gjë e tillë.

Diego Simeone do të gëzohet shumë për këtë lajm pasi më 23 shkurt do të luajnë kundër Chelsea.

Ndeshja do të luhet në Madrid, në kuadër të fazës së eliminimit të Ligës së Kampionëve.

Fillimisht, Joao Felix mund ta marrë veten e tij në ndeshjen ndaj Levantes më 17 shkurt.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com