23.8 C
Skopje, NM
19/09/2021
DailyNews.mk
Maqedoni

Si pasojë e një aksidenti u plagosur rëndë një person në rrugën rajonale Strumicë-Berovë

Strumicë, 10 shtator – Më 09.09.2021 në orën 13.50 në Stacionin Policor Strumicë është raportuar se në rrugën rajonale Strumicë-Berovë, në vendin e quajtur “Hamzali”, AV (41) nga Shkupi, duke drejtuar një automjet motorik “Volkswagen Caddy” me targa të Shkupit kishte dalë nga rruga.

Në aksident u plagos rëndë pasagjeri SP (43) nga Shkupi, i cili u dërgua në Qendrën Mjekësore Strumicë.

Vendi u inspektua nga një ekip nga Stacioni Policor i Strumicës.

Related posts

Zbulohen lëndë narkotike në Gostivar, arrestohen dy persona

Admin

Kaloi më shumë se gjysma e kohës, ndërsa Maqedonia e Veriut ka regjistruar më pak se një milion banorë

Admin

A po ashpërsohet fushata ende pa filluar ?

Admin

Nxënësit e Tetovës dhe Gostivarit kthehen në bankat e shkollës

Admin

Ruskovska: Së shpejti padi për Rashkovskin

Admin

Galloway: Reformat të domosdoshme, jo për BE-në, por për një jetë më të mirë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com