30.6 C
Los Angeles
August 18, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Si ndryshoi në mënyrë drastike ndër vite Jonida Maliqi

Jonida Maliqi ka ndryshuar shumë.

Ka kohë që këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi, nuk po merret me projekte të reja muzikore.

Magjithatë pranë fansave po qëndron duke qenë aktive në rrjete sociale dhe tani së fundmi me emisionin e saj.

Jonida Maliqi pëlqehet shumë nga publiku, si për pamjen e jashtme ashtu edhe për dashurinë që ofron dhe është tejet e afërt me njerëzit e dashur.

Mirëpo nëse i shikojmë disa foto të saj të vjetra, këngëtarja mezi njihet. Bazuar në këto postime ajo shihet se ka ndryshuar në mënyrë drastike.

Kujtojmë se sa i përket fotove të vjetra, vet Jonida i ka publikuar disa në Instastory, mirëpo jo imazhet ku vihet re shumë ndryshimi i madh.

Megjithatë Jonida vazhdon të jetë e para për stilin e veçantë të veshjes.

Related posts

Gjendet i pajetë djali i Bobby Brown

admin

“Prisoner”, Dua Lipa dhe Miley Cyrus sjellin bashkëpunimin e shumëpritur

admin

“Si ju dukem si baba?” Maluma ‘shkrin’ zemrat e fansave me postimin e fundit

admin