21.4 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

“Si ju dukem si baba?” Maluma ‘shkrin’ zemrat e fansave me postimin e fundit

Maluma ka ndarë një imazh me ‘nipin’ e tij.

Këngëtari i njohur kolombian ka ndarë në llogarinë e Instagramit një imazh tejet të lezetshëm.

Ai ka sqaruar në mbishkrimin e fotos se bebushi në foto është fëmija i dy miqve, njëherësh edhe artistëve me famë botërore Luisa Fernanda dhe Pipe Bueno.

Maluma ka treguar se është kumbar i të voglit, teksa ka pyetur fansat se si ju duket ai si baba.

“Si ju dukem si baba?”, pyeti fansat me shaka ai.

https://www.instagram.com/p/CHYQllRHIEX/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Kujtojmë se Maluma është në një lidhje me Susana Gómez, e cila nuk është pjesë e botës së showbizit.

Ndërsa çifti nuk i ndalin paraqitjet së bashku pasi shihen mjaft shpesh në takime apo shëtitje romantike.

Related posts

Afërdita merr dhuratën e lezetshme nga Jakub që lumturon çdo grua shtatzënë

admin

Afërdita Dreshaj nuk e ndal palestrën edhe gjatë shtatzënisë

admin

Revista “People” zgjodhi 10 albumet më të mira të vitit 2020, Dua Lipa radhitet e para me “Future Nostalgia”

admin