22.8 C
Skopje, NM
30/07/2021
DailyNews.mk
Kronika

Shkoi për të mbledhur bimë mjekësore, i moshuari gjendet i vdekur, dyshohet se ra nga shkëmbi

Një person i pajetë është gjetur paraditen e sotme në fshatin Lukovë të Sarandës.

Viktima është identifikuar si Dhiogjen Boçi, 72 vjeç, i cili raportohet se kishte dalë për të mbledhur bimë mjekësore në mal.

Shkak i vdekjes dyshohet se është bërë rrëzimi aksidental nga një shkëmb në mal, ndërkohë që pritet të bëhet ekspertiza e trupit të viktimës për të zbuluar më tej mbi rrethanat e vdekjes.

Ambulanca ka bërë transportimin e trupit të viktimës për në morgun e Sarandës.

Related posts

Arrestohen katër persona në Pejë, të njëjtit ishin në kërkim nga policia

Admin

Lushnje, një i vdekur dhe tre të plagosur për shkak të një konflikti për pronën

Admin

Gjirokastër, 72-vjeçari e lyen me benzinë dhe i vë flakën bashkëshortes

Admin

Një i vdekur, disa të lënduar në dy aksidente të veçanta trafiku në Kumanovë

Admin

Policia kap dy shtetas të huaj që tentuan të futen ilegalisht në Kosovë

Admin

Aksident trafiku rrugën “Tirana” në Prizren

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More