2.8 C
Skopje, NM
25/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Sharon Stone rrëfehet pas humbjes së madhe: “Nipi im, falë dhurimit të organeve të tij shpëtoi jetën e tre personave”

Pasi nipi i saj 11-muajsh ndërroi jetë për shkak të mosfunksionimit të organeve, aktorja e njohur Sharon Stone ka folur për rëndësinë e dhurimit të tyre.

Ajo ka treguar se asgjë nuk e ndihmoi familjen e saj të përballonte humbjen tragjike të nipit ashtu si dhurimi i organeve të tij për të tjerët që kishin nevojë.

Nuk është bëtë e ditur se cilat organe janë dhuruar.

“Nipi im Lumi, falë dhurimit të organeve të tij shpëtoi jetën e tre personave. Asgjë më shumë se kjo nuk e ndihmon familjen tonë të përballojë vdekjen e tij tragjike, duke na dhënë paqe”, është shprehur aktorja.

Kujtojmë se humbjen e madhe ajo e lajmëroi me një video-montazh prekës që shfaq pamjet e foshnjës.

Më herët Stone nëpërmjet një fotoje të nipit të saj të intubuar në spital, lutej që të ndodhte një mrekulli.

River është djali i vëllait të vogël të aktores, Patrick Stone dhe partneres së tij Tasha.

“Kjo është gjëja më e vështirë që kam pasur ndonjëherë në jetë, por i kërkoj të gjithëve të luten sa më shumë të munden dhe këdo që lutet.” “Ai është aktualisht në koma dhe unë jam duke vdekur “.- ka shkruar e ëma e River në datë 26 gusht.

Related posts

Martohet vajza e Paul Walker, Vin Diesel e përcjell në altar

Admin

Ende asnjë kallëzim penal për rastin! Ekspertët ligjorë tregojnë se çfarë mund të ndodhë me aktorin Alec Baldwin pas vrasjes aksidentale

Admin

Bora Zemani futet në Big Brother VIP, plotë emocione, puthje e përqafime në takimin me ish të dashurin Donald Veshaj

Admin

Kim Kardashian falënderon fansat për dashurinë e dhuruar edhe urimet për ditëlindjen e 41-të

Admin

Enca provokon nga Dubai, ekspozon gjoksin në dekoltenë e hapur

Admin

Adele kryeson top-listat me “Easy On Me”, shitjet më të larta në javën e parë për një këngë në pesë vjet

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com