39.8 C
Skopje, NM
29/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Sevdai Radogoshi shfaqet i lumtur me familje në pushime

Sevdai Radogoshi është një ndër humoristet më të njohur.

Sevdai apo ndryshe I njohur si ‘Qumili’ ,është një ndër aktoret më të dashur për publikun i cili njihet mjaft shumë për rolin e tij.

Në llogarinë e tij në Instagram ai me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria, mirëpo nuk mungojnë edhe foto familjare.

Ai së fundi ka publikuar imazhe ku bëri të ditur se ka nisur pushimet e teksa u shfaq i lumtur pranë familjes.

“Familja”, shkroi humoristi në mbishkrimin e fotografisë ku shihej i buzëqeshur së bashku me partneren e fëmijët e tyre.

Related posts

“Unë në 2004, Ardian Bujupi sot 2021”, Meda ‘tallet’ me stilin e flokëve të Ardianit

Admin

“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

Admin

Katie Price ndan fotografitë e mbuluar me fasha pas një operacioni plastik në Turqi

Admin

Arilena dhe Dafina po sjellin duetin e radhës së shpejti

Admin

Ana Cheri vë në fokus të pasmet e shtrirë në plazh

Admin

Familja Lipa me pushime në jug, Greg Rama poston fotot

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More