18.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Maqedoni TOP LAJM

Sermine Purini bartëse e listës së BDI në Çair, i dyti Jetmir Asani

Shkup, 12 shtator – Sermine Purini, drejtoreshë e Qendrës Kulturore Informative, një grua që dha një kontribut të jashtëzakonshëm në ngritjen e kulturës shqiptare në Shkup.

I dyti në listën e kshilltarëve të këshillit të komunës Çair do të jetë Jetmir Asani nga forumi rinor, ndërsa e treta mjekja Semiha Selam.

Related posts

Izet Mexhiti nga Çairi: Vota juaj për Visar Ganiun është votë për kompleksin e ri universitar “Nënë Tereza”

Xh J

Denoncim i rremë për bombë para Qeverisë, personi është zbuluar dhe arrestuar

Admin

Në UT u mbyll afati i tretë i regjistrimit për vitin akademik 2021/22

Admin

Fon der Lajen: Keni arritur avancim të jashtëzakonshëm, tani BE-ja e ka radhën

Admin

Konferencë shtypi e kryeministrit Zaev dhe kryetares së KE-së, fon der Lajen (drejtpërdrejtë)

Admin

Deponia e shetitorja në Dibër ngelën vetëm fjalë në letër, premtimet nuk u realizuan

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com