11.8 C
Skopje, NM
24/09/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Sarri pranë rikthimit në bankinë, po kërkohet nga skuadra e Serie A

Maurizio Sarri mund t’i rikthehet bankinës.

Sipas TuttoSport, Sarri është kandidat për të marrë drejtimin e Fiorentinës.

Ish trajneri i Chelseas është i papunë që pas largimit nga Juventus, ku vendin ia zuri Andrea Pirlo.

Skuadra e Fiorentiës duken të gatshëm t’ia besojnë skuadrën Sarrit, për të zëvendësuar Giuseppe Lachini.

Sarri gjithashtu ka qenë i lidhur edhe me skuadrën e Romës.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com