22.4 C
Los Angeles
November 30, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

Saraj/ Vendosen kabina në stacionet e autobusëve

Shkup, 11 nëntor – Komuna e Sarajit ka vendosur kabina për pritje në stacionet e autobusëve që ndodhen në vendbanimet: Bukoviq, Semenisht, Llaskarcë, Arnaqi të Poshtme, Arnaqi të Epërme dhe Shishovë.

Me këtë projekt planifikojmë që të vendosim kabina në stacionet e gjitha vendbanimeve dhe të ofrojmë kushte më urbane për të gjithë banorët e komunës.

Related posts

Afrim Gashi i ka kërkuar Zaevit dy ministri?

admin

Moti sot i freskët dhe me vranësira

admin

Takim Xhaferi – Al-Nahjan: Maqedonia e Veriut dhe EBA e ndajnë politikën e njëjtë të tolerancës dhe kultivimit të dallimeve etnike dhe fetare

admin