-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Sara me këtë imazh të bukur, zbulon se Ledri ka qëndruar 12 orë më të pas lindjes

Partnerja e reperit po vazhdon t’i përgjigjet pyetjeve të fansave.

Pyetja e radhës ishte se sa ka qëndruar e shtrirë pas lindjes.

Sara tregoi se ka qëndruar 12 orë teksa publikoi edhe një imazh që ka shkrepur Ledri pranë saj në kohën kur ajo ka qenë duke fjetur pas lindjes.

Siç shihet reperi ka qëndruar vazhdimisht pranë saj që nga momenti kur ka kuptuar se është shtatzënë.

Ndryshe, Ledri dhe Sara janë duke qëndruar së bashku në Zvicër bashkë me vajzën e  tyre, Poem Blu.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com