9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Rajoni

Rrëzohet avioni ushtarak grek, vdes shqiptari 32-vjeçar

Në afërsi të Kozanit është gjetur i pajetë 32-vjeçari A.I, pjesë e forcave të ushtrisë greke.Burime për Euronews Albania bëjnë me dije se i riu humbi jetën pasi avioni i tij u rrëzua një ditë më parë në malet e Zagorisë.

32-vjeçari dyshohet se është me origjinë shqiptare.
Pritet ndërhyrja e forcave të tjera të ushtrisë për të nxjerrë edhe mbetjet e avionit që ishte stërvitor dhe përdorej nga baza ushtarake e Kozanit

Related posts

Zjarret në Shqipëri, situata mbetet kritike në Dukat

Admin

Hotelet e Tiranës janë plot, turistë edhe nga Lindja e Mesme

Admin

Rritja e rasteve me coronavirus, 1,659 raste janë aktive

Admin

Vazhdojnë pritjet e gjata në pikat kufitare, tri orë pritje në Merdarë për të dalë nga Kosova

Admin

Arsyet se përse po shtyhet regjistrimi i popullsisë

Admin

Humb jetën nga coronavirus një zyrtar policor

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com