22.8 C
Skopje, NM
30/07/2021
DailyNews.mk
Kronika

Rrahën mes vete dy vëllezër në Pejë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy vëllezër në Pejë, pasi ishin përleshur fizikisht mes vete.

Rasti ka ndodhur më 18 korrik, rreth orës 23:30.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë (vëllezër) pasi që të njëjtit ishin përleshur fizikisht në mes veti. Si pasojë e përleshjes të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore”, thuhet në njoftim.

Policia njofton se me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Related posts

Arrestohen katër persona në Pejë, të njëjtit ishin në kërkim nga policia

Admin

Lushnje, një i vdekur dhe tre të plagosur për shkak të një konflikti për pronën

Admin

Gjirokastër, 72-vjeçari e lyen me benzinë dhe i vë flakën bashkëshortes

Admin

Një i vdekur, disa të lënduar në dy aksidente të veçanta trafiku në Kumanovë

Admin

Policia kap dy shtetas të huaj që tentuan të futen ilegalisht në Kosovë

Admin

Aksident trafiku rrugën “Tirana” në Prizren

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More