20.7 C
Los Angeles
August 15, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Ronela Hajati ‘mahnit’ me fotosesionin e fundit, pozon joshëse me veshjen e ngushtë

Ronela Hajati vuri në pah format e saj trupore.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, njihet për sukseset e shumta që ka arritur në muzikë.

Mirëpo emri i saj lakohet shpesh edhe lidhur me jetën private dhe pozat seksi.

https://www.instagram.com/p/CHQAEHnl9XT/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Ronela ka trup të formësuar andaj veshja e ngushtë ia thekson në mënyrën më të mirë ato. Së fundmi këngëtarja e ka realizuar një fotosesion në të cilin shfaqet tejet atraktive.

“Bjonde dhe me sy blu ”, ka shkruar ndër të tjera pranë postimit këngëtarja.

Related posts

Miley Cyrus zbulon se ajo ‘nuk kaloi shumë kohë’ duke qarë për divorcin nga Liam Hemsworth

admin

Maluma zgjodhi një ngjyrë flokësh aspak të zakontë dhe duket kaq interesant

admin

Çifti i njohur bëhen prindër të një djali

admin