18.5 C
Los Angeles
November 29, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

Robini konfirmon romancën me Marigona Krasniqin

Boksieri i njohur shqiptar, Robin Krasniqi, ka nisur një lidhje të re me bukuroshen Marigona Krasniqi.

Dyshja deri më tani kanë qëndruar larg kamerave, gjersa në mediat rozë është aluduar vazhdimisht për raportet mes tyre.

Megjithatë të martën, sportisti me prejardhje nga Juniku ka konfirmuar romancën e tij me bukuroshen Krasniqi.

Robin dhe Marigona Krasniqi (Foto: Instagram)

Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të përbashkët të publikuar në llogarinë e tij zyrtare në Facebook.

https://www.facebook.com/BoxerRobinKrasniqi/posts/448164476668374

Related posts

Çiljeta do të bëhet nënë për herë të dytë? Ja detajet që ngritën dyshimet

admin

“Zgjoi” premierë edhe në Amerikë, Konsullata e Kosovës në ShBA dhe Dua Lipa promovojnë filmin kosovar

admin

Khloe Kardashian looks totally different as she’s transformed by shimmering eye make-up

Lea Musliju