15.8 C
Skopje, NM
13/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Robert Berisha kthehet në kohë, publikon imazhin e ëmbël pranë vajzës

Roberti e ka publikuar një foto të vjetër.

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, është aktiv në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Me ndjekësit e shumtë ndan imazhe të ndryshme e së fundmi ka vendosur që të kthehet në kohë.

Në foton e postuar Roberti shihet pranë vajzës së tij Renee, kur ajo ishte e vogël.

Pranë postimit këngëtari nuk ka shkruar asgjë vetëm se e ka vendosur një zemër. Ai dhe Renee janë shumë të lidhur mes vete dhe kalojnë shumë kohë së bashku.

Related posts

“Ishte koha kur muzika ishte muzikë”, Aurela Gaçe me fjalë të mëdha për Adelina Ismailin

Lea Musliju

Roza Lati fotografon trupin nga afër teksa shfaqet me bikini neon

Lea Musliju

Elvana sjell në treg “Loti”

Lea Musliju

Kourtney Kardashian merr vëmendje me veshjen e cila i thekson tiparet trupore

Lea Musliju

“Unë thjesht dua lumturi totale”, Kim Kardashian shpjegon pse kërkoi divorc nga Kanye West në finalen e KUWTK

Lea Musliju

Tom Cruise i mbeten vetëm edhe kaq ditë për të përfunduar xhirimet e “Mission Impossible 7”

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More