20.7 C
Los Angeles
August 15, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Rita Orës po i mungojnë takimet që mbante para Covid-19

Rita Ora ka ndarë disa imazhe në rrjetin social.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora ka shprehur edhe më parë se ajo nuk është fare e lumtur që shteti po i detyron të bëjnë një izolim të dytë.

Rita ndau me 16 milionë ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi, të realizuara së bashku me pjesëtarë të stafit të saj ndërsa ndodheshin në Majami.

Ndërsa këngëtarja përmes fotografive tregoi se po i mungojnë mbledhjet e zakonshme me stafin dhe miqtë e saj të dashur.

“Më ka marrë malli për takime dhe biseda rreth. Kjo është ajo që duket në thelb ne vetëm duke i thënë njëri-tjetrit atë që na pëlqen dhe nuk na pëlqen të gjitha në të njëjtën kohë! Kjo ishte në Majami në fillim të vitit!”, qe mbishkrimi i fotografisë.

https://www.instagram.com/p/CHP2F64DtBX/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Sa i përket projekteve muzikore Rita nuk ka qenë mjaft aktive këtë vit duke lansuar vetëm një projekt muzikor, “How to be lonely”.

Related posts

Will Smith tregon për jetesën e vështirë me babain e tij

admin

Selena Gomez nis xhirimet e filmit “Only Murders In The Building”

admin

Në prag të festave të fundvitit, atmosferë festive në shtëpinë e Nora Istrefit

admin